solarteknik | Alüminyum Solar Panel Montaj Sistemleri, Alüminyum Solar Panel Montaj Sistemleri, Alüminyum, Solar, Panel, Profiller, Cansan Alüminyum, Yeşilova Holding, Bursa, Türkiye
TR
EN
F25
DAHA
SAĞLAM
TEKLİF
FORMU
E-KATALOG
HAKKIMIZDA
NEDEN SOLARTEKNİK
SERTİFİKALAR
F25 NEDİR?
HAKKIMIZDA
Yeşilova holding 6 şirketten, 800 personelden oluşan bu sene kuruluşunun 40. Yılını kutlayan bir şirketler grubudur. Bursa merkezli holdingimiz Solarteknik markası ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Yurt dışında ise Rusya’da ve Almanya’da faaliyet gösteren birimleri vardır. Alüminyum üzerine uzmanlaşmış grubumuzun bünyesinde faaliyet gösteren bir AR-GE merkezimiz bulunmaktadır. Yaptığımız AR GE çalışmaları sayesinde müşterilerimize yüksek teknolojili katma değer sağlayan ürünler tedarik ediyoruz.

Solar panel taşıyıcı konstrüksiyon sistemlerin tasarlanması, santrallerin projelendirilmesi, konstrüksiyonun üretilmesi ve sahada kurulumun yapılmasına kadar bütün konular hizmet kapsamımızın içindedir. YEK destek mekanizması kapsamında yerli ürün belgemizi almış olarak, zemin ve çatı montajında 13 farklı ürünle pazarda lider ürün ve hizmet tedarikçisi olma yolunda ilerliyoruz.